Prosinec 2012

OMLUVA!!!

22. prosince 2012 v 22:54 | >Bojča< |  Aktuality

I'm sooooooo sorry!!

Prosím vás o velikou omluvu, co se týče mé "aktivity", která je totálně mizerná!! >_< Řeknu vám to takhle... Už moc nepočítejte s tímhle blogem, jde to s ním dost z kopce :(( Určitě se budu snažit přidávat nový zápisky od Albiška a o našem životě, ale nebude to mo často... Ke koníkům jdu v pondělí dát akorát dárečky a pak až ve čtvrtek, kdy Verči končí dovolená, tak tam chceme jt udělat nějaké vánoční fotečky... ♥ :))
Už pořádně ani neím, co vám tady napsat, snad jen to, že vím, že se na mě všichni zlobíte, za to jaká jsem :DDD vím to!!
A že pokud se teba včas dokopu a vyjde všechno jak má, tak byste tu mohli mít v pondělí, nebo v úterý fotky, jak jsem koníkům dávala dárečky ^_^

Všem přeji šťastné a veselé Vánoce ♥ ;)

Důležitá zpráva pro Affs

1. prosince 2012 v 23:39 | >Bojča< |  Aktuality
Ahojky... To jsem hodná, že jsem se vám taky ozvala co? :D
Nebudu to nějak natahovat, jenom vám chci říct, že udělám to, co udělalo několik blogů přede mnou... Zruším Affs a budu mít jenom svoje Olíbené stránky... Je mi jedno, kdo budete můj blog stále navštěvovat a kdo ne... ;) Záleží na vás...
A ještě jeden detail. Nebude to fungovat tak, že když mě napíšete, tak si vás zapíšu do OB. To ne. Můj seznam bude můj seznam a koho tam budu chtít, toho si sama napíšu... ;)
Zítra jdu po dlouhé době jezdit, takže tady bude JD... ^_^
Mějte se, Vaše lajdácká Bojča :P :D