2. Kapitola

23. května 2011 v 15:53 | >Bojča< |  Living my dream...
Další den mě čekal obáaný test z fyziky. Ráno se mi vůbec nechtělo vstávat. Ostatně jako vždycky. Pomalu jsem se zvedala z postele a šla jsem si dát snídani. Unuděně jsem kousala každé sousto a v hlavě jsem honila věty z učebnice, které jsem se naučia nazpaměť.

Po hodince ranních ,,povinností" jsem mířila pomalým krokem do školy.
Líně jsem si před sebou pokopávala malý kamínek tak dlouho, až nakonec spadl do kanálu. Chtěla jsem jít dál, ale zarazilo mě, že jsem nyslyšela žbluňknutí kamínku do vody, a tak jsem se zastavila a nenápadně jsem nakoukla mezi kanálové mříže. Chvíli jsem jen tak zírala a pak se tam mihlo něco tmavého...
A to něco vypadalo jako kůň!!
Zamrkala jsem, aych zjistila jestli se mi to nezdá... nezdálo se mi to!! Znovu jsem zahlédla zavnění tmavé hřívy a pak kůň zmizel. Rychlým krokem jsem se vydala znovu na cestu do školy, protože lidé se na mě už zažali s podivem dívat.
Vešla jsem do školy a prodírala jsem se přeplněnou chodbou k mojí skříňce. Došla jsem k ní, vzala si učebnice češtiny a mířila jsem do třídy. Tam jsem si sedla vedle Katariny ,,Ahoj!" pozdravila mě s úsměvem ,,Ahoj!" odpověděla jsem jí...
,,Víš co se mi stalo při cestě do školy?" ,,Co?" zeptala se Katarina s napětím ,,Normlně jsem nakoukla do kanálu,..." ,,Do kanálu?!" přerušila mě s údivem ,,To radši neřeš!" upozornila jsem ji s úsměvem.
,,No a v tom kanále jsem zahlédla obrys koně!" dokončilajsem historku. ,,Cože?!" Katarina nechápala ,,Třeba se ti to jenom zdálo." ,,No a třeba taky ne... I já to nehápu."
,,CRRR!!" zazvonilo a hodina češtiny začala...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.