1. Kapitola

20. května 2011 v 15:49 | >Bojča< |  Living my dream...
Seděla jsem na židli a bezmocně hleděla do tlustých učebnic fyziky. Všechny ty nesmyslná slova se nedala pochopit...
Myšlenkami jsem byla někde jinde. Byla jsem opřená o dřevěnou ohradu, ve které se při západu Slunce páslo několik nádherných koní. Ano. o takovém životě jsem snila. Tak klidný a bezproblémový... Ale byl to stále pouhý sen...


Čas ubíhal neskutečně pomalu a já stále nic neuměla. Ale na co se učit, když mi rodiče stále dokola kazí mé sny?

Vždy, když začnu na internetu hledat nějaké inzeráty s koňmi, rozčílí se a začnou mi vyčítat, že neumím ani jezdit a tak nemám hledat vlastního koně!
To je mi samozřejmě hrozně líto, protože si vždycky vzpomenu na to, jak těžký mám život a pak jsem celý den nešťastná.
Myslím, že je čas, abych vám o sobě něco pověděla. Jmenuji se Jessica a je mi 13 let. Už od mala jsem hodně tacovala, ale jednoho dne (to mi bylo asi 10) jsem toho nechala a v mém pokoji se objevily velké plakáty koní.
Hrozně jsem si přála vlastního koně nebo aspoň jezdit, ale rodiče mi to nechtějí dovolit an teď, protože jsou to podle nich vyhozené peníze a tak mi nezbývá nic iného než snít můj sen.
V našem okolí nebyla žádná stáj a tak jsem si nemohla jít tajně zajezdit neo si aspon nějaké to překrásné zvíře pohladit.
Jednoho dne se tu poblíž začalo cosi stavět. Stále jsme kolem toho sKatrinou (mojí nejlepší kamarádkou) jen tak nenápadně chodili a po chvíli nám začalo docházet, co se z toho rýsuje... Stáj!! Opravdová jezdecká stáj u nás ve vesnici!! Katarina na koních nejezdí, ale snaží se mě za každých okolností pochopit.
,,Ach... jo" vzdychla jsem si ,,Přemýšlím tu o životě a přitom bych se měla pořádněsnažit, abych měla aspoň trochu dobré známky."
Okamžitě jsem všechny mé starosti hodila za hlavu a znovu jsem se začetla do učebnic.

 


Komentáře

1 Ricca Ricca | Web | 20. května 2011 v 18:03 | Reagovat

Vypadá to zajímavě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.